Penderwickovi

Penderwickovi Originální název: The Penderwicks

Euromedia Group - 2006
ISBN: 80-242-1678-7

Euromedia Group (2006) 80-242-1678-7 208

Otec Penderwick a jeho čtyři dcery - zodpovědná a praktická Rosalinda, tvrdohlavá a divoká Skye, zasněná a tvořivá Jane a malá stydlivá Batty - vyrážejí každé léto na prázdniny. Tentokrát je však místo zchátralé chaty čeká krásná usedlost Arundel, tajuplné zahrady, půdy plné pokladů, ochočení králíci a kuchařka, která peče nejlepší perníčky v Massachusetts. Ale hlavně nový kamarád Jeffrey Tifton, který má jedinou vadu - svou nesnesitelnou matku. Paní Tiftonová se snaží dětem zkazit každé dobrodružství a zábavu, ale proti sestrám Penderwickovým nemá šanci. Na tohle léto určitě nikdo z nich nezapomene! (Založil/a: Rouzie)

Dee-Dee
  9. 9. 2013, 22:26
Tuhle knížku jsem četla když mi bylo asi devět nebo deset a pamatuji si, že se mi velmi líbil vztah mezi sourozenci a celkově i děj.
Lucieeis
  24. 4. 2016, 21:11
Výborná knížka. Jsem docela dost zklamaná, že jsem od této spisovatelky nenašla žádné jiné knížky:-(Jinak výborný.