Originální název: Lost

Ikar - 2009
ISBN: 978-80-249-1254-7

Ikar (2009) 978-80-249-1254-7 333
Ikar (2005) 80-249-0542-6 333

Noční můra Cindy Carverové se vrací - už zase ztratila svou dceru. Poprvé se to stalo, když bylo Julii pět let a zmizela na dětském hřišti. Podruhé v Juliiných čtrnácti, když se dcera rozhodla raději žít se svým otcem. A potřetí jednoho dne, když bylo Julii jednadvacet, šla na herecký konkurz a ráno předtím se pohádala s matkou i sestrou. Jenomže tentokrát nejsou o Julii žádné zprávy. Zmizela doslova beze stopy. Cindy okamžitě zahájí zoufalé pátrání. Policie se jí zdá pomalá, exmanžel liknavý. Juliin bývalý přítel podezřelý, sousedi podivní, jen jistý Neil Macfarlane, který se náhle objevil v jejím životě, se chová jako silný, milý a chápající člověk. Vztahy, které se zdály jednou provždy neměnné, najednou krystalizují a Cindy nachází po letech ke své sestře a matce. Ale nemůže najít svou dceru.
Kam zmizela Julia? Uvidí ji Cindy ještě někdy? Nebo je pro ni navždy ztracená?

Veruli2
  22. 10. 2013, 8:52
Dobře napsaná kniha, čtivá, děj plyne rychle. Určitě čtenář nepředpokládá jaký konec může být. Autorka stále nechává čtenáře pochybovat jak děj dopadne. Láska a zápletka v jednom. Určitě doporučuji jako oddechovku přečíst.