Originální název: Heartstopper

Ikar - 2016
ISBN: 978-80-249-3189-0

Ikar (2016) 978-80-249-3189-0 360
Ikar (2008) 978-80-249-1035-2 357

V zapadlém floridském městečku Torrance se nikdy nic neděje. Když přitažlivý doktor Crosbie opustí svou ženu Sandy kvůli místní královně plastických operací a rozvodů Kerri Franklinové, zdá se, že nic zajímavějšího už se nemůže stát. Ale pak je brutálně zavražděna Liana Martinová, nejkrásnější studentka posledního ročníku torranceské střední školy, a města se postupně zmocňuje plíživý strach. Kdo mohl tak nesmyslný zločin spáchat? A udeří zabiják znovu?
Oblíbená autorka Joy Fieldingová si ve svém nejnovějším románu obratně pohrává se čtenářem a splétá mrazivý a napínavý příběh plný zvratů a falešných stop.

alča87
  12. 5. 2013, 16:39
Sice má kniha označení pro ženy, ale myslím, že je dostatečně napínavá, aby si ji mohli přečíst i muži. Opravdu jsme vůbec netušila, kdo je pachatel. A myslím, že by se něco takového mohlo stát nebo se něco podobného děje v menším měřítku (bez mrtvol a únosů), kdybych řekla víc, prozradím konec. :)
Ale knihu můžu doporučit pro všechny, kteří si chtějí odpočinout u knihy, mají rádi detektivky a nevyžadují na každé stránce deset rozsekaných lidí.
Rames
  4. 10. 2013, 10:20
Pěkný příběh z malého města kde každý zná každého a někdo není tím kým se zdá.
Vraždy dívek jakoby nebyly tím podstatným co řeší každý jedinec protože život jde dál a toho vrah umí využít pro další útok.
Odhalení vraha je mile překvapující a dodává závěru knihy tu pověstnou třešničku na dortu.
maurarita
  4. 8. 2015, 12:29
Hezké čtení z malého městečka kde největší senzací je doktorova nevěra . Kniha je odpočinková ale nechybí i trocha napětí a vzrušení
ronynka
  28. 12. 2016, 0:17
Ou, tak tahle knížka mi dala docela zabrat. Podle anotace to vypadalo na brutální detektivku, kde budou brutálně zabíjeni. Jaaaj já byla tak zklamaná. Je to spatlanina radoby románu, občas se autorka snaží o erotiku, hard sex....ale je to tak ubohou formou, že je to spíše k smíchu. Moc mě nebaví románky středoškoláků a ani těch dospělých. A autorčina snaha o drsnou detektivku je marná. Ok, vraha jsem netušila, ale stejně ten konec je takovej vlažnej. Jsem ráda, že už jí mam dočtenou. Tři hvězdy dávám za to, ze Calova manželka mela super tetování a za tloustika Dalilu. Jen kdyby ty ženský tam nebyly tak ukňouraný. Každopádně tuhle autorku uz ne.
Anyzz
  7. 10. 2015, 18:55
Napínavé...nečekané...nedokázala jsem se od knihy odtrhnout, dokud jsem se nedozvěděla, kdo za vším vězí. 5*