Originální název: Heartstopper

Ikar - 2016
ISBN: 978-80-249-3189-0

Ikar (2016) 978-80-249-3189-0 360
Ikar (2008) 978-80-249-1035-2 357

V zapadlém floridském městečku Torrance se nikdy nic neděje. Když přitažlivý doktor Crosbie opustí svou ženu Sandy kvůli místní královně plastických operací a rozvodů Kerri Franklinové, zdá se, že nic zajímavějšího už se nemůže stát. Ale pak je brutálně zavražděna Liana Martinová, nejkrásnější studentka posledního ročníku torranceské střední školy, a města se postupně zmocňuje plíživý strach. Kdo mohl tak nesmyslný zločin spáchat? A udeří zabiják znovu?
Oblíbená autorka Joy Fieldingová si ve svém nejnovějším románu obratně pohrává se čtenářem a splétá mrazivý a napínavý příběh plný zvratů a falešných stop.

alča87
  12. 5. 2013, 16:39
Sice má kniha označení pro ženy, ale myslím, že je dostatečně napínavá, aby si ji mohli přečíst i muži. Opravdu jsme vůbec netušila, kdo je pachatel. A myslím, že by se něco takového mohlo stát nebo se něco podobného děje v menším měřítku (bez mrtvol a únosů), kdybych řekla víc, prozradím konec. :)
Ale knihu můžu doporučit pro všechny, kteří si chtějí odpočinout u knihy, mají rádi detektivky a nevyžadují na každé stránce deset rozsekaných lidí.
Rames
  4. 10. 2013, 10:20
Pěkný příběh z malého města kde každý zná každého a někdo není tím kým se zdá.
Vraždy dívek jakoby nebyly tím podstatným co řeší každý jedinec protože život jde dál a toho vrah umí využít pro další útok.
Odhalení vraha je mile překvapující a dodává závěru knihy tu pověstnou třešničku na dortu.
maurarita
  4. 8. 2015, 12:29
Hezké čtení z malého městečka kde největší senzací je doktorova nevěra . Kniha je odpočinková ale nechybí i trocha napětí a vzrušení
Anyzz
  7. 10. 2015, 18:55
Napínavé...nečekané...nedokázala jsem se od knihy odtrhnout, dokud jsem se nedozvěděla, kdo za vším vězí. 5*