Upírova Fotografie

CooBoo - 2011
ISBN: 978-80-7447-044-8

CooBoo (2011) 978-80-7447-044-8 232

První kniha série Oliver Nocturno

Co se stane, když vyfotografujete upíra? Emalie, tvrdohlavé holce s prapodivnou minulostí se to podařilo. Úplnou náhodou vyfotila Olivera Nocturna a vůbec netušila, co tím všechno rozvíří. Oliver je totiž jiný než jeho krvežízniví upírští spolužáci, milující rodiče a jehozákeřný starší bratr, který si nechává říkat Zlocius. Oliver je zkrátka o trochu víc člověkem než všichni ostatní. A to může být problém... (Založil/a: Luczynka)

Kevin Emerson Kevin Emerson

pegerren
  25. 10. 2011, 21:56
abych řekla pravdu, tak celá série je nic moc, ale není to zas úplná ztráta času. Příjde mi to jako snaha autora o vytvoření nadpřirozeného světa, který je zároveň součástí toho normálního stejně jako to bylo u Harryho. Bohužel pro autora to moc nevyšlo. Rowlingová převedla svůj kouzelnický svět k takové dokonalosti, až to člověku přišlo téměř možné. Emerson měl bohužel trochu nevýhodu v tom že upíři jsou poněkud temnější věc a navíc těch pár stránek na ucelení a hlavně uvěření představy pararelního světa nestačí (některé nápady-ok). Co je dobré: Oliver, přesto že je o DOST mladší než já,byl velmi sympatická postava, která nemá přehnané schopnosti ani odvahu-prostě je to milej kluk (upír). Nápad dobrý, ale nedotažený do konce. A jelikož se "kvalita" těchto tří knih pomalu stupňovala, těším se až si přečtu pokračování.
MichalaT.
  6. 1. 2017, 19:18
Po te co jsem precetla pribehy Darrena Shana, je tohle tak trochu nuda. Nejaka akcicka zacla vlastne az na konci, ale snad se do toho dostanu