Conan a horští obři

Conan a horští obři

Brána - 2011
ISBN: 978-80-7243-499-2

Brána (2011) 978-80-7243-499-2 232

Naran, velekněz bohyně Kámalí, rozehrál nebezpečnou hru plnou krve a zrady. Krokodýlí bůh se díky jeho lsti vrací na svět v plné síle. Jeho nenávist k barbaru Conanovi během doby, kterou prožil jako bezmocný stín, ještě vzrostla. Osamělý Conan pokračuje ve své cestě Hyrkánií, bojuje s fanatickými přívrženci vraždících bohů pralesa, vyloupí pastmii na zloděje prošpikovanou věž krále Vilimara a ještě má tu drzost, aby celý lup prohýřil v nejlepším nevěstinci jeho města. Opět potkává bojovnici Hiran a společně s ní doprovází prince Malawu do Jeskyně labyrintu, kam ho jeho vlastní otec posílá zemřít, aby pro sebe získal nápoj mládí a věčného života. Bojují se čtyřrukými syny hor, zradou, lží i dávnými kouzly prastarých, dávno zapuzených bohů. Dokážou se vrátit zpátky z prokletého místa, kde už našly smrt stovky mužů? (Založil/a: Luczynka)