Tajný deník

Tajný deník

Podtitul: otevřená zpověď luxusní prostitutky

XYZ - 2011
ISBN: 978-80-7388-468-0

XYZ (2011) 978-80-7388-468-0 368

Životní příběh prostitutky, která přes všechny rány osudu zůstala silnou, vyrovnanou a hrdou ženou. Její nelehký osud, vyprávěný s nadhledem a ironií, sleduje čtenář ve dvou rovinách pasáže o dětství, dospívání a začátcích její netradiční kariéry se prolínají s deníkovými zápisky ze současnosti, kde otevřeně, přesto decentně popisuje svůj běžný den nejen jako prostitutka a majitelka privátu, ale také jako přítelkyně, matka a žena. (Založil/a: Luczynka)

#deník  #sex  #prostituce

blaufik
  10. 4. 2016, 17:24
Knížku jsem měla přečtenou za dva večery, čtení mě bavilo, knížka nebyla psána nijak složitě, a čtenář u ní nemusel přemýšlet :-) Nicméně autorka opravdu nemá nouzi o sebevědomí.. a taky se mi moc nelíbilo, jak se o prostituci vyjadřovala viz třeba "služební cesty" do Německa., měla jsem tak trochu pocit, jako by mluvila o pásové výrobě někde ve fabrice. I tak dávám vysoké hodnocení, protože mě příběh opravdu zaujal.
lenka40
  3. 4. 2016, 19:31
Kdo má rád sex , erotiku a vyprávění ze života , tak pro toho je tato kniha to pravé ořechové .Takže doporučuji pro čtenáře ,kteří chtějí vědět jak to v životě chodí.
KatkaN
  10. 8. 2015, 10:15
Kniha nesplnila moje očekávání... vadilo mi, jak měla autorka strašně přemrštěné sebevědomí a pořád to dávala najevo... souhlasím s předchozím komentářem ohledně idealizování prostituce, místy se mi zdály některé pasáže skoro nemožné (pohlavní styk s tamponem atd.)... a některé dialogy strašně krkolomné a nepřirozené...
klaviristka
  19. 6. 2016, 11:36
Když jsem si knihu pořizovala, bylo to čistě ze zvědavosti k tématice. Do této doby jsem nic o prostituci nečetla. Když jsem zjistila, že kniha je psaná z Ostravska, byla jsem velmi překvapená. V průběhu čtení se u mě střídaly různé pocity - hlavní hrdinka mě neskutečně vytáčela svým přespříliš sebevědomým vyjadřováním, trocha sebereflexe by neuškodila, ale co také od takové žáby čekat, že? :-D Část z jejího dětství byla svým způsobem velmi smutná, nevím však, jestli zrovna tohle byl důvod, že se začala živit zrovna takhle. Soudím, že by u této profese skončila tak jako tak. Kniha neměla žádnou zápletku, stručně popisovala denní události života hlavní hrdinky, po půlce knihy mi její sexuální zážitky začaly splývat. Na druhou stranu - kam se na tuto knihu hrabe 50 odstínů :-D
Ronisek
  27. 5. 2016, 19:39
Kniha se mi opravdu líbila. Zajímavá, poutavá. Co se týče sebevědomí spisovatelky, jen chválím, podle mého na tom vůbec nic není zlého. DOPORUČUJI!!
bawwi
  13. 9. 2015, 15:24
souhlasím s komentáři níže...knihu jsem přečetla velmi rychle, ale také mi dost vadilo až nezdravě vysoké sebevědomí pisatelky. Jinak chytlavý příběh, ale nevím, jestli bych knihu někomu doporučila...
mitosh
  22. 6. 2012, 16:11
často příliš idealizované, co se týče prostituce, ale hodně chytlavé čtení. během prvního dne jsem přečetl (ano, přečetl, ne -la :-P) skoro 250 stran :-)