Alexandre Dumas – Tři mušketýři

Alexandre Dumas – Tři mušketýři Originální název: Alexandre Dumas – Tři mušketýři

Fragment - 2011
ISBN: 978-80-253-1108-0

Fragment (2011) 978-80-253-1108-0 176

„Jeden za všechny – a všichni za jednoho!“ Kdo by neznal tři mušketýry, kteří byli vlastně čtyři? Athos, Porthos, Aramis a d'Artagnan Dobrodružný příběh plný dvorských intrik, milostných zápletek a přátelství na život a na smrt. Edice světových klasiků Převyprávěná a zkrácená verze Dobrodružství jako v originále Ušetřete čas!

Převyprávěl Václav Dušek, ilustrovala Markéta Urbanová. (Založil/a: bokul)

Richie
  31. 1. 2014, 19:08
Zkrácená verze klasického díla - cca 600 stran zkráceno na 176! Pro mě jako velkého obdivovatele klasických Dumasových Tří mušketýrů to je těžko stravitelný zásah, který je pravděpodobně diktován pouze honbou za levným ziskem. Možná se někomu zkrácené vydání může i líbit, já však takové pokusy mohu jedině zařadit mezi odpad.
Eumenida
  13. 2. 2011, 0:22
Ajaj. Dala jsem hodnocení čtyřhvězdičkové, ale teď jsem si všimla, že jde o zkrácenou verzi. Kdybych mohla, hodnocení i oblíbensot zde zruším. Zkrácené verze neberu!