Květ lásky

Baronet - 2004
ISBN: 80-7214-027-2

Baronet (2004) 80-7214-027-2 315
Baronet (1997)

V románu vypráví autorka příběh Victorie Huntingdonové, bohaté čtyřiadvacetileté dědičky. Dívka je obklopena mnoha nápadníky, kterým však především jde o její bohatství. Victorie si to dobře uvědomuje, ale přes to propadne kouzlu Lucase Colebrooka, tajemného hraběte ze Stonevale. Mezi jejími nudnými nápadníky vyniká nabídkou nočních dobrodružství a romantických projížděk za svitu měsíce. Victorie mu nedokáže odolat. Hrabě využije její slabosti a svého kouzla k tomu, aby ji vlákal do manželství. Když se hrdinka octne na jeho zanedbaném, polorozpadlém panství daleko na anglickém venkově, vyjde najevo pravý důvod jeho dvoření. V sázce je nakonec Victoriin život i čest jediného muže, který ji skutečně miluje. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  16. 12. 2013, 19:17
Tady jde hvězdička dolu za hlavního hrdinu, který mi asi tak 95% knihy byl nesympatický. Ani příběh o Jantarové dámě a Jantarovém rytíři mě nezaujal.