Milníky na mé cestě

Originální název: Miles to go

Slovart - 2010
ISBN: 978-80-7391-350-2

Slovart (2010) 978-80-7391-350-2 273

Před třemi lety byla Miley Cyrusová prakticky neznámá dívka. Její život na venkově v Tennessee zaplňovala rodina, přátelé, škola, vystoupení roztleskávaček a každodenní povinnosti na farmě. A pak přišel seriál jménem Hannah Montana.Téměř přes noc vyletěla Miley vzhůru jako superstar, stala se televizním i zpěváckým divem. Klidné dny vystřídaly vyprodané koncerty, televizní vystoupení a články v časopisech. Ale při tom všem zůstala Miley blízká své rodině a přátelům a spojená s jižanskými kořeny, které jí dodávají takovou sílu. Toto je opravdu jedinečný pohled do světa jedné z dnešních největších a nejzářivějších hvězd, jež se ohlíží zpět a přitom postupuje vpřed. (Založil/a: Elizz)

Miley Cyrus Miley Cyrus
*23.11.1992

hanul.s
  15. 1. 2012, 17:37
Krásně napsaný životopis. Miley mám ráda ať si každý říká, co chce! Myslím si, že je krásné, když si někdo splní svůj sen. Ostatní by mu to neměli závidět, ale přát. Myslím si, že pohled na Hannu Montanu zkazilo lidem Disney ne Miley Cyrus.
leuska
  30. 7. 2016, 9:57
Miley Cyrus zboznuju doteď a Hannah Montana bylo mé dětství takže jsem rada, že jsem si tu knížku koupila a přečetla :) Nebylo to nic extra, ale myslím, že fanouškům to postačí :)
0Walery0
  28. 9. 2012, 12:49
Knihu jsem cetla v originale, takze z toho mam jiny zazitek, nez kdyz se cte preklad. Libilo se mi, ze pise i o svych potizich se dostat do branze, coz si myslim, ze je dobre pro fanousky z toho pohledu, ze vidi jak je to tezke. Pro kritiky to muselo byt neco uplne super. Meli dalsi vec, ve ktere mohli tehle talentovane mlade zene neco vytknout a upozornit na ni v tom spatnem svetle. Ovsem bohuzel v dnesni dobe to jinak ani nebude.
nikien
  1. 3. 2012, 22:44
V životě jsem nečetla lepší životopis. Knížku jsem měla přečtenou za jedno odpoledne a doteď se k ní ráda vracím. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Určitě doporučuji i lidem, kteří nejsou zrovna Mileyninými fanoušky, protože ta knížka je vážně zároveň i plná moudrostí a poukazuje na to, jak skvělý člověk Miley je.