Dědečkové

Dědečkové
Originální název: Dědečkové

Albatros - 2011

Albatros (2011) 68

Tato knížka byla napsána na počest všech dědečků bývalých, současných i budoucích a v tomto ohledu je v rámci české literatury i českého komiksu unikátní. Autorem poetických a nápaditých komiksů je Pavel Čech tajný člen Rychlých šípů, indián, rekordman vrozdělávání ohně třecími dřívky, bývalý hasič, otec dvou synů a také malíř, spisovatel a jeden z nejvýraznějších domácích autorů komiksu. (Založil/a: Luczynka)

spookee
  13. 1. 2014, 9:43
Náhodně jsem na ni narazila v knihkupectví a zaujata kresbou na čelní straně jsem se začetla. Došla jsem ke knoflíku a dodnes ve mě zůstal smutný pocit. Knihu jsem si (snad) sehnala a těším se na další příběhy. Nádherná kniha!
adevr
  15. 1. 2012, 22:33
Je to skutečně překrásně udělaná kniha, a je znát že byla autorovou srdcovkou...Některé příběhy v ní vás svou poetikou ( občas i mrazivou ), dostanou do kolen...
luxana371542
  26. 3. 2016, 10:30
Nádherná kniha se silnými příběhy, které se dotknou snad každého čtenáře. Hlavní myšlenky příběhů jsou tak mistrně výtvarně zpracované, že nepotřebují ani žádné texty. Překrásné!
passerbyElu
  19. 3. 2011, 22:15
Nestačí mi slova na popsání, jak tuhle knížku miluju. Listování v ní mi pomáhá utýct od nepříjemných myšlenek (a přesně něco takovýho jsem hledala a potřebovala).
Neustálý hledání na první pohled neviditelných detailů - to mě prostě baví.
Plus co se týče duchaplnosti a promyšlenosti jednotlivých příběhů - taky na jedničku.
Jestli někoho obdivuji, tak Čecha...