Čarodějky a tajemný přízrak

Čarodějky a tajemný přízrak Originální název: Ein geheimnisvoller Spuk

Fragment - 2008
ISBN: 978-80-253-0716-8

Fragment (2008) 978-80-253-0716-8 120

Staň se čarodějkou z jezdecké školy a čaruj s kouzelnickou hvězdou!Na Koňském hrádku se chystají velkolepé hradní slavnosti. Jana, Jula, Miki a Franciska na nich chtějí předvést rytířské hry na koních. Uprostřed příprav se však na školním dvoře zjeví tajemný přízrak! A to není všechno! Školní chodby někdo pocákal červenou barvou a na podlaze se objevily obří stopy. Podezření padne na naše čtyři kamarádky. Co za tím vším vězí? Skutečná strašidla přece neexistují. Nebo snad ano? Čarodějky z jezdecké školy – čtení pro holky, kterým kouzla nejsou cizí.

Na Koňském hrádku se chystají velkolepé hradní slavnosti. Jana, Jula, Miki a Franciska na nich chtějí předvést rytířské hry na koních. Nová učitelka jezdectví, Olli Olatudaiová, je ochotná jim v tom pomoci. Uprostřed příprav se však na školním dvoře zjeví tajemný přízrak! A to ještě není všechno: školní chodby někdo pocákal červenou barvou a na podlaze se objevily obří stopy. Podezření padne na naše čarodějky, ale ty jsou v tom samozřejmě úplně nevinně! Co za tím vším tedy vězí? Skutečná strašidla přece neexistují. Nebo snad ano? (Založil/a: Elizz)