Originální název: Missing Pieces

ISBN: 978-80-249-1346-9

Ikar (2010) 978-80-249-1346-9 302
Ikar (2005) 80-249-0591-4 302
Ikar (1997) 80-7202-087-0 302

Kate Sinclairová je rodinná terapeutka, odbornice na problémy mezilidských vztahů. Poslední dobou však má pocit, že se jí vlastní život začíná rozpadat pod rukama - jako by najednou musela řešit až příliš mnoho problémů. Menopauza, konfliktní dospívající dcera, matka postižená Alzheimerovou chorobou a náhlé prudké citové vzplanutí, které by mohlo ohrozit Kateino manželství. A jako by toho nebylo dost, Kateina nezvládnutelná, problematická mladší sestra se pevně rozhodne provdat za muže, kterého všichni kromě ní považují za perverzního sériového vraha. Kate se najednou zdá, že svět kolem ní přestává být normální, a usilovně se snaží sestavit roztříštěné kousky svého života do obrazce, který by dával alespoň trochu smysl. Ale bojí se, že až se jí to podaří, bude pro některé z jejích blízkých už příliš pozdě.

Šárka Knihomolka
  23. 4. 2016, 21:40
Knížka se mi celkově vlastně docela líbila. Jen s postavami sestry a starší dcery hlavní hrdinky bych občas pořádně zaklepala. U sedmnáctileté dívky se její chování dá snad někdy omluvit věkem, ale Jo Lynn byla neskutečně naivní, až mi přijde, že to snad ani není možné, taková bezmezná zaslepenost. Konec, jaký ji potkal, bychom jí samozřejmě nepřáli, ale dal se předpokládat od samého začátku