Originální název: The Other Woman

ISBN: 80-249-0600-7

Ikar (2005) 80-249-0600-7 256
Knižní klub (1998) 80-7176-674-7 256
Ikar (1994) 80-85830-35-3 256

Přitažlivá televizní reportérka Jill před lety připravovala s úspěšným chicagským právníkem Davidem Plumleym interview o rozvodech. Oba se vzájemně přitahovali tak, že David zanedlouho opustil manželku, dvě děti i svůj dům. Dnes Davidovo navenek šťastné a vyrovnané manželství s Jill narušuje svými nehoráznými požadavky první žena, děti marně hledají k maceše cestu, Jill se vzdává své milované práce a poslední ránu jejich vztahu zasadí krásná právnička Nikola, která je na praxi v Davidově advokátní kanceláři a na své cestě za úspěchem a kariérou jde přes mrtvoly.
Jill je ochotná vzdát se všeho a obětovat cokoli, třeba se obrátit naruby, pokud David ukončí svůj poměr s Nikolou. Která z těch dvou žen však nakonec bude „ta druhá"? Která sebere odvahu svou situaci řešit? Která najde cestu ke smysluplnému životu s partnerem, o něhož se může opřít?

Emmilli
  1. 4. 2015, 10:45
Řekla bych že je to jedna ze slabších knih této autorky. Je to dobrá oddychovka. Jill mi byla ke konci až protivná tím jak lezla do zadku svému manželovi. Nejvíc mě bavili asi pasáže o Beth a docela mě mrzí, že v závěrku nebylo napsáno, co se s ní po procesu stalo. Hodnotím třemi hvězdičkami pro styl psaní který mi u této autorky sedí ale jinak děj nic moc. Joy má rozhodně navíc a z tématu se dalo vytěžit daleko víc :(
sallydvor
  2. 1. 2016, 23:22
Hezká kniha, která se moc hezky četla. Je neuvěřitelné co jsou některé ženy ochotny a schopny snášet. Doporučuji si tuto knihu přečíst.
Anyzz
  24. 7. 2014, 16:58
Nemohla jsme se odtrhnout. Vždy,když jsme musela knížku zavřít, nemohla jsem se dočkat, až budu moci pokračovat a konečně se dozvědět, jak to dopadne. Teď mám v sobě hromadu pocitů a otazníků.