Výborně, Jeevesi

Výborně, Jeevesi Originální název: The World of Jeeves

Ivo Železný - 1994

Ivo Železný (1994) 165

V dalších Wodehouseových příbězích opět vchází na scénu nedostižný Jeeves, tato perla mezi komorníky. Nechte se tedy na chvíli pozvat do světa anglických lordů, kde hlavní slovo mají komorníci, do světa stvořeného jedním z největších anglických humoristů. (Založil/a: kackak)

vladislaus
  7. 11. 2013, 14:54
Jako první jsem od Wodehouse přečetl Případů se ujímá Jeeves. Tato kniha je jako přes kopírák v principu to samé. Komentář bych mohl opakovat. Nechápu, že autor na stejné téma napsal tolik knih.
Rames
  18. 3. 2015, 12:23
Opět bravurní propletenec náhod a situací které taktně a mistrně vyřeší dokonalý komorník Jeeves. Nahlédnutí do časů kdy mladý pán potřebuje pomoci s oblékáním, šálek dobrého čaje kdykoli má pocuchané nervy . Jeevesova vyprošťováka když se cítí společensky znaven.
Tak mě napadá, copak mladý pán Bertram neměl matku?
Vojtik69
  17. 7. 2011, 20:07
Skvělá odpočinková četba na léto. Jak známo, je série knih o Jeevesovi předlohou Jirotkova Saturnina, takže ti, kterým se Saturnin líbí, volbou této knihy neudělají chybu.