Moje frnda

Moje frnda Originální název: Moje frnda

XYZ - 2008
ISBN: 9788073881252

XYZ (2008) 9788073881252 32

Malý ilustrovaný průvodce světem ženského klína. Humorně-poetické interaktivní poučení o potřebách i rozkoších tajemného kosočtverce. Průvodce obsahuje spoustu užitečných informací a návodů, které vás pobaví a inspirují. (Založil/a: Luczynka)

Věra Dumková Věra Dumková

vladislaus
  17. 10. 2013, 10:26
Inteligenci paní Dumkové bych chtěl zažít na vlastní kůži. To musí být rarita. Už dlouho jsem nepřečetl takovou stupiditu. Kdyby to nemělo pouhých 32 stran, tak bych to nedočetl.
chazynka
  17. 1. 2015, 12:01
Asi jsem tu "knížku" nepochopila. Nelíbila se mi, byla doopravdy hloupá a řekla bych, že snad i vulgární. Nechápu, co tím autorka zamýšlela?
Pán rostlin
  14. 1. 2016, 4:38
Nechápu, kde se v lidech bere tolik antipatie a prudérie. Až napíšou vlastní humorný, svěží a originální průvodce světem ,orgánu s vlastním mozkem´, rád si ho přečtu.
Ta kniha má všechno. Názvosloví, návody, historický exkurz, anatomie... Do veřejné knihovny ji, pravda, nepřijmou, ale já jsem spokojen.