Naháči

Originální název: Naháči

Plejáda - 2010
ISBN: 978-80-87374-28-3

Plejáda (2010) 978-80-87374-28-3 185

Psychologický román o současných vztazích ve světě sociálních sítí na internetu, ve světě, který kombinuje virtualitu s realitou, ve světě, kde mohou tyto paralely existovat současně.
Být, či nebýt na netu? A jako kdo? Toť otázka dnešních dní. Naháči jsou příběhem o šílené reality show, která se může odehrát kdekoli na světě, třeba i u vás doma. Sociální web jako úložiště našich přání, tužeb a vidění světa. Sociální web jako naše společná paměť. Návod, jak zaujmout statisíce uživatelů internetu a ještě na tom vydělat. O mužích i ženách, o maskách i odmaskování, o lásce i nenávisti, o tom, čím jsme i nejsme, čím chceme být či nechceme. Hry mohou být všelijaké, ale neměly by končit smrtí.
Tento příběh se může odehrát kdekoli u kohokoli z vás, nehledě na stát či kontinent, ze kterého pocházíte. Jen musíte mít doma počítač, trochu volného času na internetovou komunikaci a pár přátel z chatu, pár webových kamer, fantazii a chuť si pohrávat s lidskými charaktery. Ale pozor na sousedy, nenávist a lidskou zranitelnost, poznáme je i v našem příběhu... (Založil/a: belain)

Slávek Boura Slávek Boura
*01.05.1964