Pod hrozbou smrti

Pod hrozbou smrti Originální název: Beyond terror

Kredit - 1992
ISBN: 80-85279-54-1

Kredit (1992) 80-85279-54-1 124

Šestnáctiletý Andy Moser překvapí v bytě svých rodičů zloděje, kteří se ho pokusí zabít. V poslední chvíli ho zachrání dívka Elizabeth – ale jen za cenu, že ho odvede s sebou do Země duchů. Protože Elizabeth je mrtvá… Tak jako ona přebývají v Zemi duchů tisíce mrtvých, kteří nemohou nalézt pokoje, neboť si ze života přinesli dluh a ten je nutné splatit. V tom jim však brání nejrůznější nástrahy, monstrízní příšery a nestvůry, zdivočelá zvířata, zločinci. Andy chce zpátky domů, do života, ale nejde to ani s Elizabethinou pomocí. Jedinou nadějí nakonec zůstává záhadný Strážce mlhy. (Založil/a: jamalos)

Barbara Siegel Barbara Siegel
*1952

Scott Siegel Scott Siegel
*1951

woolf
  27. 2. 2013, 14:31
Nostalgie :) Tuto knížku jsem tenkrát, jako absolutní nečtenář, přečetl za jednu noc. Příběh Andyho a Elizabeth mě dostal a pokračoval jsem v následujících knižních pokračování tohoto příběhu.
hasickat
  16. 8. 2011, 13:38
Všechny knihy z cyklu Stopy Hrůzy jsou skvělé čtení do kapsy nebo do tramvaje. Ve dbanásti letech jsem se u nich bála, ale te´d je čtu spíš z nostalgie.