Originální název: Life Penalty

Ikar - 2011
ISBN: 978-80-249-1674-3

Ikar (2011) 978-80-249-1674-3 325
Ikar (1995) 80-85830-65-5 273

Rodinný život Gail Waltonové plyne téměř idylicky. Manželství s Jackem ji plně uspokojuje, s dětmi prožívá jen samé radosti. To vše se náhle zhroutí jako domeček z karet, když její mladší dcerku Cindy najdou v nedalekém parku, kde si s oblibou hrávala, zavraždnou. Gail se ve svém žalu uzavírá přede všemi. Ztrácí naději v policejní vyšetřování a rozhodne se vypátrat vraha své dcery na vlastní pěst. Když má pocit, že se blíží k cíli, koupí si zbraň...Sžíravý příběh psychicky týrané nevinné rodiny a matčiny touhy po pomstě graduje k překvapivému záběru.

Šárka Knihomolka
  23. 4. 2016, 19:06
Z knížky mám rozporuplné pocity. Některé stránky jsem hltala a jinde jsem se nemohla hnout z místa. Začátek mi přišel dost rozvláčný. Ale nemůžu říct, že by se mi kniha vůbec nelíbila. Přesně popsala pocity ženy, která přišla o své milované dítě a navíc tak krutým, odporným způsobem.
Emmilli
  25. 12. 2014, 6:56
I ja mám rozporuplne pocity. Da se říct ze jsem snad dokonce zklamana je to první knížka od Joy která mě nenadchla a čekala jsem uplně jiný závě.
heyda
  25. 10. 2014, 17:43
Velmi dobrá knížka s parádně vykreslenou ústřední postavou maminky, která přijde o svoji mladší dcerku. Ačkoli se knížka četla skoro sama, něco mi v tom příběhu scházelo. 80%