Natálie a Princ

Natálie a Princ Originální název: Natálie a Princ

Víkend - 2005
ISBN: 80-7222-381-X

Víkend (2005) 80-7222-381-X 174

Nerozlučným kamarádem dvanáctileté dívenky Natálie je bíločerný ohař Princ, jenž ji chrání i těší a který je, jak to Natálka cítí, vznešenost sama. A je toho velkého přátelství nanejvýš třeba. Dívka se ocitne na venkově u své starší sestry a nevlastního dědečka, aby v krásném prostředí prožila své prázdniny a maminka mohla v klidu odjet do Paříže vydělat peníze potřebné k cestě za vysněnou nekonečnou mořskou hladinou. Je z čeho se těšit: voní záhony čajových růží, jahody sládnou na jazyku, slunečnicové pole dýchá létem, jenže. . .

... jenže maminka posílá pozdrav z Paříže, ale jeden z nových kamarádů si všimne, že je na něm razítko z Brna. Maminka nevolá a dědeček i sestra Bára odpovídají vyhýbavě. Natálie cítí, že se něco děje. Na půdě nalézá záhadný deník... (Založil/a: upax)

upax
  2. 2. 2011, 11:51
Tuto knihu jsem četla v pubertě a moc se líbila. Možná i kvůli ní jsem si později také pořídila pejska :-) Je to pěkné oddechové čtení.