Tři kruté příběhy

Tři kruté příběhy Originální název: Tři kruté příběhy

Epocha - 2011
ISBN: 978-80-7425-085-9

Epocha (2011) 978-80-7425-085-9 238

Tři kruté příběhy Ve Hvězdné flotile slouží čestní muži a ženy… Hyborský svět je nebezpečný, řídí se však drsným, ale spravedlivým kodexem… Fanoušci her jsou jedna velká šťastná rodina… To určitě! Milí čtenáři, je čas dospět. A zjistit, jak hodně se mohou zvrtnout zpravodajské hry s Romulany, jak vypadá souboj se třemi mocnými mágy či nakolik vám lidé doopravdy chtějí nezištně pomáhat. Tři kruté příběhy, tři dávky léku proti naivitě – uchovejte mimo dosah dětí! (Založil/a: hiro666)

Neferit
  14. 7. 2012, 13:03
Tuto knihu mi asi před půl rokem strčil brácha, že si to mám přečíst. Mé dojmy z jednotlivých povídek jsou tedy značně různorodé.

První byla hrozná. Jediné, co mě vábilo, byl konec celé povídky. Už jenom to, že hlavním "hrdinou" je Vaniřan, který se zaklíná Cromem, mě dost praštilo přes nos. No, celá ta povídka je praštěná.

Druhá, Vyrovnání, byla skvělá. Sice mě trochu mátly dějové linie, ale jakmile se trochu rozkoukáte, tak si ji myslím budete užívat taky. :)

A třetí mě zanechala poněkud zmatenou. Hry sice pařím ráda a často, ale tohle bylo trochu divné i na mě.

Poměrně vysoké hodnocení dávám jenom kvůi tomu, že Vyrovnání bylo skvělé a [PrintScreen] Osvícené myši nebylo úplně blbé. Kdyby to bylo jenom o Vábení Dračího srdce, tak to dostane brak jen to hvízdne.