Pokoušená

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Knižní klub - 2011
ISBN: 978-80-242-2920-1

Knižní klub (2011) 978-80-242-2920-1 368

Zoey Redbirdové a jejím přátelům se podařilo vyhnat z Tulsy nesmrtelného anděla Kalonu i zlou velekněžku Neferet a mohou se tak vrátit do Školy noci, po které se jim všem už stýská. Kalonovo záhadné kouzlo však stále působí a Zoey musí jeho svádění odolávat pokaždé, když vstoupí do říše snů. Navíc se jí zdá, že v Kalonovi se přece jen skrývá přinejmenším troška dobra. Není však sama, kdo musí dělat těžká rozhodnutí a vybrat si, jestli poslechne instinkt, nebo hlas rozumu. Její nejlepší kamarádka Stevie Rae, první dospělá červená upírka na světě, totiž skrývá temné tajemství, které ji může stát život – anebo jí ho naopak zachránit. (Založil/a: trynitrix)

PeťkaW.
  21. 9. 2015, 8:30
Autorky konečně pochopily jednu věc - když máte sérii o tolika dílech, nejde psát pořád stejně a držet se ve stejném prostředí, se stále stejnými postavami. Takže přidaly vyprávění z pohledu jiných osob, což je asi nejčastější, ale nutno dodat, že taky nejefektivnější a nejjednodušší způsob, jak dosáhnout nového zájmu o děj. Ten přesunuly do jiného prostředí, takže další plus. U Zoey ubraly její puberťáckou stránku, která mě vytáčela už od prvního dílu - další pozitivní věc. A dočkali jsme se i několika neočekávaných zvratů. Takže dohromady můžu říct, že tenhle díl je po prvním, asi nejlepší a série konečně nabírá trochu dospělejší směr.
Lucianna
  30. 4. 2014, 20:59
Tento díl mě VELMI ale velmi ohromil. Nemohla jsem věřit vlastním očím, a konec, konec je prostě.. boží. Nemůžu se dočkat na další díl!
trynitrix
  2. 2. 2011, 19:58
Předpokládané datum vydání knihy je 01.03.2011.Knižní web

---------------------

Titul by měl vyjít 14.3.2011 pry oficialní datum.......................................................................................................
Barborelka
  6. 6. 2011, 19:54
Tak jsem k tomuto dílu "zalehla" smířená, že to nebude nic moc.Jelikož minulé díly mě už moc nebraly a přišlo mi, že mě autorky tahají za "fusekly";-)....ALE!!!!!!! Tentokrát jsem byla velmi mile překvapena, autorka si u mě šplhla. Byla jsem napnutá do poslední stránky. Fakt mě dostalo to s Heatem.....Je pravda, že na to kolik je Zoey let má známostí ažaž ale co......Hodnotím zatím jako druhý nejlepší díl po prvním.
ARosen1
  6. 7. 2016, 12:21
Tuhle knihu jsem asi v polovině na chvilku odložila stranou, abych přečetla jinou knihu. Pak jsem se k ní chtěla vrátit, ale uvědomila jsem si, že vůbec nejsem zvědavá, jak to dopadne a nezajímají mě ani další díly, takže už jsem se k ní už nevrátila. Prvních pár dílů se ještě dalo, ale pak už se neřešilo téměř nic jiného, než Zoeyni kluci (a těch nebývalo zrovna málo). Myslím, že 2-3 díly by bohatě stačily, 12 je prostě moc, navíc když se tam neřeší nic jiného, než jaká je Zoey coura.
Wajny
  9. 11. 2014, 10:25
Tenhle díl se mi líbil (zatím) nejvíc! Konečně se začalo něco dít! Hurá :D Na celé knížce byl nejlepší konec - opravdu jsem zvědavá, jak to bude pokračovat - protože je tam tolik "otevřených" dějů - překvapivě jsem asi nejvíc zvědavá na Stevie Rae.
Sof..
  7. 7. 2013, 9:44
Tenhle díl se kvalitou vyrovnal 1. dílu, takže jsem z něj naprosto nadšená.. Po předchozích dílech to pro mě bylo příjemné překvapení :) Až na ten konec, který mě dost šokoval.. Heath byl moje hodně oblíbená postava.
Angel_1
  26. 3. 2012, 2:07
Tato sága je opravdu super. Kdo nečetl, tak jak začne, nebude chtít přestat, jak dočte jednu knížku hned začne s další :-) Líbí se mi, že na začátku dalšího dílu není x stránek o tom co bylo v předešlé. Doporučuji všem ženským, co mají rádi tenhle styl :-)
Anetka888
  11. 4. 2011, 13:14
Škola noci mě moc nechytla, Vampýrská Akademie se mi líbí víc, ale musím uznat, že tento díl Školy noci byl zatím nejlepší. Zoey mi prostě nesedí, její pletky s takovou řadou můžu mi přijdou až přehnané. Asi je to proto, že fandím Starkovi.