Pralinka

Pralinka Originální název: Pralinka

Víkend - 2005
ISBN: 80-86891-15-1

Víkend (2005) 80-86891-15-1 206

Markéta Pokorná je fajn holka, ale je rozmazlená, zvykla si, že se všechno děje podle její vůle. Každý úmysl jí rodiče posvětí, vše jí dovolí, její přání je vždy na prvním místě. A najednou, považte, přijde někdo, kdo nemíní skákat, jak Markéta píská. Nejhorší pro ni je, že tím, kdo si dovolí úplně ji přehlížet, je báječný kluk Martin (naneštěstí tělocvikářův syn). Ten by se šestnáctileté studentce střední pedagogické školy náramně zamlouval: je hezký, starší, studuje práva, má v sobě noblesu ... to by holky ze třídy koukaly, s kým chodí! Jenže nejde to, není zájem. Markéta se cítí být ošizená, podvedená a opuštěná.

Jsme svědky jejího obrovského úletu. Jsou ohromeni rodiče, kamarádi, všichni. Přicházejí dramatické chvíle. Život jedné školy, třídy, dvaadvaceti dívek a dvou chlapců je pojednou pod drobnohledem. Jací jsou, jaké mají plány, jak vlastně žijí?

S napětím sledujte, jak se Markéta zachová na své první životní křižovatce. (Založil/a: upax)