Cheri, zázrak z ulice

Cheri, zázrak z ulice Originální název: Miracle from the street

Advent-Orion - 2004
ISBN: 80-7172-901-9

Advent-Orion (2004) 80-7172-901-9 194

Skutečný příběh. Seděla v luxusní restauraci.Na stole před ní leželo 86 tisíc dolarů a 2,8 kg čistého kokainu. Byla přesvědčená ,že pro ní přece jen začínají lepší časy.Konečně ji bude mít někdo rád.Tento úžasný muž jí pomůže začít nový život.Už nebude muset nazývat svým domovem ošuntělé byty narkomanů , stará auta a erotické noční bary.Za posledních deset let jich bylo víc než dost. Už tisíckrát zjistila ,že láska je jen slovo ,které muži používají ,aby od takových ,jako je ona dostali co chtějí.Může to být ještě někdy jiné? Už za několik hodin jí ten "úžasný muž" se zbraní v ruce vyhrožoval zabitím , pokud nenajde jeho peníze. Cheri se citila osamělá a velmi toužila po tom ,aby jí měl někdo opravdu rád.Potřebovala být milována.Chtěla okusit skutečnou ,nepodmíněnou lásku.Jak jí však najít? (Založil/a: květa mrtvá)

Bayanus
  17. 8. 2011, 7:54
Začátek byl částečně poutavý (prostředí drog a sexuální deviace, život na ulici a pod.), ale brzo se to zvrhlo, dočetl jsem to jen s donucením. Povrchní, zdlouhavé se závanem náboženského fanatizmu.
detskekonto
  6. 8. 2011, 19:15
Na můj vkus byla kniha příliš povrchní, chvílemi měla i světlé chvilky, ty ale byly vyváženy průhledným dějem...Určitě stojí za přečtení, pokud nečekáte nic, co by Vás více oslovilo.