Každá jsme jiná 3

Originální název: Kanojoiro no Kanojo 3

Zoner press - 2010
ISBN: 978-80-7413-085-4

Zoner press (2010) 978-80-7413-085-4 288

Zápasnice bojových umění Juka Šimizu i začínající módní návrhářka Maju Koida touží po splnění svých snů. Zatímco Juka bez ustání tvrdě trénuje, aby uspěla ve svém prvním turnaji, Maju naopak dělá všechno proto, aby zapadla do světa, ve kterém žije její celebrita Torašima. Půjčuje si peníze od přátel i z banky, ale obratem ruky všechno utratí za krásné šaty, boty a kabelky. Zanedbává práci, jeden dluh řeší jiným, starosti se snaží utopit v alkoholu a rozbíjí i dávná přátelství. To vše sledují její kamarádi Gaku a Šion. Povede se jim Maju zachránit? Zvítězí Juka v souboji s obávanou hvězdou ringů Jabušitou a získá tak vytoužený titul šampionky? Přestože jsou obě kamarádky každá jiná, najdou si k sobě opět cestu?
Závěrečný díl romantické džosei mangy o snech a přátelství dosud nebyl publikován v knižní podobě – dokonce ani v Japonsku! (Založil/a: Michiyo)

#manga
 Aoi Aoi