Ručně vyřezávané rakvičky

Originální název: Selected Writings and A Music for Chameleons

Petrov - 1992
ISBN: 80-85247-35-6

Petrov (1992) 80-85247-35-6 176

Brilantní kriminální novela a psychologické příběhy z posledního období autorovy tvorby.

Ručně vyřezávané rakvičky, koncipované jako faktografický záznam amerického zločinu, jsou vynikajícím zachycením sledování autora, policisty i potencionálního vraha. Ostatní psychologické příběhy dokazují autorovu schopnost zkratky, psychologického postřehu, smyslu pro atmosféru a jsou i obrazem určité části americké společnosti. (Založil/a: ladjeable)

Abigor
  5. 7. 2014, 5:01
Teda... Vzadu na obálce píšou, že ta povídka s názvem Ručně vyřezávané rakvičky je geniální. Mně to tak nepřišlo, normál detektivka. Ale ty ostatní věci, ač ze začátku jsem si říkal, co je to za blbosti, mě svými konci zcela zničily. Truman byl superautor par excellence! Vřele doporučuju, páč se hned tak nevidí, aby autor dotáhl svý díla do konce! Sice se zdá, že příběhy stagnují, ale ty konce, ach TY KONCE!!!