Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat

Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat
Originální název: Sperm are from men, eggs are from women

Ikar - 2007
ISBN: 978-80-249-0914-1

Ikar (2007) 978-80-249-0914-1 288

Všechno o tom, čím se muži a ženy od sebe liší, jsme se naučili už na základní škole v hodinách biologie. Muži a ženy nejsou stejní. Ale víte, proč se liší? " Proč muži potřebují co možná nejvíc partnerek? " Proč se ženy dávají dohromady s tím jediným nejlepším? " Co mají muži společného s opicemi a ženy s lemčíkem? " Co o mužích vypovídá velikost varlat? " Proč je bod G tak těžko k nalezení? Složitou problematiku sexuálních vztahů nahlíží autor objektivem sociologie, biologie, antropologie a několika dosti alarmujících údajů, přesto s humorem a nadhledem. Klade si otázky, které tanou na mysli nám všem, a z odpovědí vyplývá, že vše živé na světě je konzervativní, účelné, a jednotvárné, dokud nenadejde čas množit se, kdy se vše změní na extravagantní, marnotratné, riskantní a krásné. Skutečný důvod, proč se ženy a muži od sebe liší, byste neuhodli: lidské bytosti jsou totiž stvořeny pro sebe navzájem! (Založil/a: Bomber)

#sex  #sociologie