Kolonizace 2 - Dolů k Zemi

Kolonizace 2 - Dolů k Zemi Originální název: Colonization 2 - Down to Earth

Classic - 2002
ISBN: 80-86139-75-1

Classic (2002) 80-86139-75-1 612

V roce 1942 vedl Hitler nejkrutější vojenskou mašinérii světa. Stalin vládl Rusku, zatímco Amerika právě začínala rozvíjet své síly. V tomto okamžiku, v brilantním eposu Harry Turtledova, invaze mimozemšťanů změnila všechno: spojenectví, technologii, a - ze všeho nejvíc - povahu života a smrti. Několik pozemských velkoměst pohltila atomová zkáza a útočníci obsadili polovinu Země, než se podařilo dosáhnout vratkého míru. Nyní nás Kolonizace zavádí do bouřlivých 60. let ve vynikajícím příběhu tyranie a svobody, zkázy a naděje… (Založil/a: tequilaking)

JQuintana
  15. 5. 2013, 14:55
Nápad je výborný, ze začátku je trošku problém orientovat se v postavách, ale zvyknete si a většina jich bude ve všech osmi dílech (Světoválka + Kolonizace). Hodně dobře jsou popsány vojenské akce (bitvy, partyzánské akce). Škoda je, že se v všech dílech občas omílají dokola stejně věci, typickým příkladem je že skoro všechny díly začínají tím, že velitel Ještěrů se dívá na obrázek rytíře z křížových výprav a je překvapen, že bojují proti tankům a letadlům, je tam toho o dost víc, ale dá se to skousnout. Koment mám stejný u všech dílů.