Lásky a nelásky

Lásky a nelásky Originální název: Lásky a nelásky

Víkend - 2008
ISBN: 978-80-7222-521-7

Víkend (2008) 978-80-7222-521-7 190

Již devátá kniha Sandry Lanczové, pojmenovaná Lásky a nelásky, vypráví o dvojici dívek, Nataše a Julii, které společně nastoupily na vysokou školu a sdílí jeden malý pokojíček na koleji, přestože mezi sebou nemají zrovna nejidyličtější vztah. Tichá a poněkud uťápnutá Julie nerozumí chování své bohémské kamarádky, která jí připadá poněkud do větru; a notně rozverná Nataša zase nechápe plachost své spolubydlící. Přesto se však během několika dní dostanou obě do prakticky těch samých situací – a každá je vyřeší po svém. Obě totiž hledají lásku a jejich životy se jakoby v paralele opakují, aniž by se jedna dokázala poučit chybami té druhé, protože ty vztahy, které prožívají, v podstatě příliš láskyplné nejsou. (Založil/a: upax)

gabce
  6. 3. 2014, 11:29
Já nevím, ale na svou matku nemá .. jako kniha není špatná, dá se číst, ale Lanzcová je prostě pojem pro dívky a tadle ta Sanda z toho hodně těží ...