Zrůda

Originální název: The Hit

Domino - 2000
ISBN: 80-86128-86-5

Domino (2000) 80-86128-86-5 350

Shannon je úspěšná v práci, šťastně vdaná a s manželem Robem plánují dítě. Její spokojený život se ale náhle zhroutí poté, co jí Rob oznámí, že se chce dát rozvést. Shannon jeho změněné chování vůbec nechápe, jen stačí postihnout, že to nějak souvisí s její švagrovou Melánií. Přímo od ní se totiž Shannon dozví, že ji její otec (ředitel katolické školy) od tří let sexuálně zneužíval. Právě toto zjištění zapřičinilo Robovo jednání, protože se lekl, že by i on mohl zklamat jako otec. Protože chce Shannon své manželství zachránit, rozhodne se proti tchánovi sehnat důkazy, dokonce ještě zjistí, že zabil i několik místních holčiček. Zrůda je velmi čtivý a napínavý román, v němž autorka prokazuje talent pro plastičnost postav a dramatickou výstavbu děje. (Založil/a: jasta)

Denise Ryan Denise Ryan

jarin58
  12. 6. 2012, 15:52
Moje první kniha od D.Ryan.Výborné čtení,přečetl jsem ji na jeden zátah.Až na konci,na můj vkus příliš červené knihovny.Přesto za pět hvězdiček.