Smrtící tanec

Poprvé vydáno celosvětově: 1997

Triton - 2009
ISBN: 978-80-7387-317-2

Triton (2009) 978-80-7387-317-2 384

Šestá kniha série Anita Blakeová, Lovec upírů.

Mrtví ji poslouchají na slovo a nemrtví z ní mají strach. Anita Blakeová, nekromantka a lovkyně upírů, však žije dvojí život - i ten milostný! Má poměr s upířím Pánem města i s vlkodlakem. Teď však po ní někdo jde. Na její hlavu je vypsaná odměna, a tak musí život svěřit do rukou spolehlivých přátel. Navíc je nucena k něčemu, o čem se jí předtím ani nesnilo: musí se rozhodnout mezi svými nápadníky.

Bloodym
  4. 12. 2013, 16:00
Tento díl, stejně jako Krvavé koleno, byl o dost horší než předchozí. Anita se v tomto díle vyspí s Jean-Claudem a tím jde celá série alespoň pro mě do kytek. Další dva díly jsem přečetla jen ze setrvačnosti, jestli se to náhodou nezlepší. Ale bohužel to tak nebylo. Celá série se pak vlastně zmenšuje na to, s kým bude Anita spát tentokrát. A to ať si autorka nechá, tohle nebyl důvod proč jsem její knihy četla a líbily se mi.
Bookslover
  3. 7. 2012, 13:07
Knížky o Anitě Blakové jsou bezkonkurenční..nikdo nedokáže tak skvěle dát dohromady napětí,boj a přitažlivost jako Laurell K. Hamilton...v jejím podání se ocitnete uprostřed děje ani nevíte jak...a nedokážete se od čtení odtrhnout dokud knihu nedočtete..