Těhotná s gigolem

Těhotná s gigolem Originální název: Těhotná s gigolem

Nezjištěno / Jiné - 2011

Nezjištěno / Jiné (2011) 128

Netradiční pohled na jedno nechtěné těhotenství. Veronika pozná na narozeninovém večírku své kamarádky ve striptérovi Brunovi bývalého spolužáka. Po následném setkání se jejich večeře protáhne do ranních hodin, kdy Veronika opouští Brunovu ložnici. Brzy zjišťuje, že je těhotná. Ale s kým? S manželem a nebo s bývalým spolužákem? Jak se zachová? Nechá ji Bruno, aby se zachovala podle svého? A co manžel? Autor děj přibližuje ze tří různých pohledů Veroniky, Bruna i Veroničina manžela. (Založil/a: slide)

Miroslav Oupic Miroslav Oupic

Jungolink
  1. 12. 2014, 22:04
Román(ek) s ne zrovna originální zápletkou, ale s poměrně překvapivým a tragikomickým koncem – navíc naštěstí už nežijeme v 19. století, takže autor neměl snahu dílo zbytečně roztahovat na třísvazkový román. Jediné, co mi docela vadilo (a to konstatuji bez jakékoliv závisti či zatrpklosti vůči jiným bytostem na této planetě), byla tato věc: skutečně musí být v každém druhém beletristickém díle ze současnosti (téměř) všechny postavy krásné, úspěšné, bohaté a bez dutých hlav? Skutečně mi autor na každé třetí stránce musí nutit, kdo komu koupil jako dárek hodinu jízdy v F1, že hlavní hrdinka a její manžel vlastnili (minimálně!) dvě audiny nebo že šéfové rozdávají dovolené kdykoliv, kdy si o ni řeknete? Takže hezky zpátky na zem a hlavní hrdiny/hrdinky vykreslovat poněkud reálněji, moc pěkně děkuji ;)