Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás

Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Originální název: Arthur Spiderwick´s Field Guide to the Fantastical World Around You

Knižní klub - 2008
ISBN: 978-80-242-1709-3

Knižní klub (2008) 978-80-242-1709-3 142

Jedná se o nádherně zpracovaný deník Arthura Spiderwicka, který v něm zachytil podoby všech kouzelných tvorů, jejich schopností, charakteru a života.
Můžete zde najít třeba Fénixe, Raracha, Trolla, Gryfa, Rusalku, Elfy a další a další a postupně se s nimi seznámit. Deník odhaluje i tajemství, kterak kouzelné bytosti můžeme viděti.
Deník patří do série knih Kronika rodu Spiderwicků, jež si získaly srdce mladých čtenářů po celém světě. (Založil/a: mitote)

HeM
  27. 7. 2014, 15:50
Naprosto nádherná ilustrace, ale jinak kniha nemá pomalu co nabídnout.. Samozřejmě jako čtivo pro malé děti je tato kniha určitě zajímavá.
Esther Darnett
  30. 11. 2013, 10:47
Nádherně kouzelné ilustrace, jemné a detailní. Človek nemusí být dítě anyi fanoušek filmu, aby tohle ocenil.
Manon
  16. 12. 2013, 11:39
Kniha je to prostě úžasná, ilustrace jsou propracované a naprosto kouzelné. Kéž by ty zvířata běhaly opravdu po lesích.
gggulas
  14. 9. 2011, 22:17
Možná jsem na takovou knížku stará, ale když jsem ji otevřela, řekla jsem si, že ji prostě musím mít. Nejde o žádný příběh, jsou tam nádherné ilustrace kouzelných tvorů ze Spiderwickova světa a já jsem moc ráda, že tuto knížku vlastním:)
evik9
  29. 9. 2016, 10:45
Super knížka pro děti. Asi mám v sobě kus dítěte, protože mě moc bavila. Vlastně všechny díly. Pro děti i dobrá velikost. Než je to přestne bavit, je to přečtené.
Lucie Č.
  2. 9. 2016, 7:35
Klíč Arthura Spiderwicka jsem dlouho sháněla, protože mě celá série Kronika rodu Spiderwicků okouzlila. A když jsem konečně Klíč získala, nestačila jsem žasnout. Kniha je plná nádherných ilustrací kouzelných bytostí. U všech jsou samozřejmě také základní informace o jejich životě. Moc pěkná kniha, která se velice povedla.