Nadobro ztracený

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Knižní klub - 2003
ISBN: 80-242-1095-9

Knižní klub (2003) 80-242-1095-9 351

Jako chlapec měl Will Klein svého hrdinu - staršího bratra Kena. Jedné noci našli na předměstí v Livingstonu zavražděnou dívku, kterou Will kdysi miloval. Hlavním podezřelým byl Ken. Ten však tu noc zmizel a stal se předmětem spekulací, pomluv a mezinárodního stíhání. Když o něm jeho nešťastná rodina neměla po deset let žádné zprávy, smířila se s tím, že jej nadobro ztratila. Po jedenácti letech Will, který nikdy nepochyboval o bratrově nevině, získal důkazy, že Ken je naživu. Začal po něm pátrat stejně jako po zmizelé přítelkyni, jež, jak postupně zjistil, nebyla tou ženou, za kterou ji považoval. Will se zaplétá do sítě krutého násilí a spletitých vztahů, objevuje zákulisí zločinu a nasazuje vlastní život, jen aby se dozvěděl pravdu - o své milence, o svém bratrovi a nakonec i sám o sobě. Je rozhodnutý vytrvat až do konce. Čeká ho temné odhalení. (Založil/a: malc8k)