Můj život s puberťáky

Můj život s puberťáky Originální název: Living With Teenagers

Jota - 2009
ISBN: 978-80-7217-661-8

Jota (2009) 978-80-7217-661-8 264

Autorka ukrytá pod jménem Anonym publikovala sloupky zachycující její autentický rodinný život ve víkendové příloze britských novin Gaurdian. Její upřímný, přímočarý pohled na chod jedné normální rodiny se třemi dospívajícími dětmi se dočkal tak nadšeného čtenářského přijetí, že sloupky vyšly i knižně. Každá čtenářka ( či čtenář ) s dětmi ve stejně „ obtížném „ věku si při četbě knihy bude nejspíš říkat – ano, to znám, popřípadě se stejně jako autorka podivovat, jak je možné, že se z jejích roztomilých, veselých a dobře vychovaných dětí se stali téměř za jedinou noc revoltující, náladoví ufoni, se kterými se nelze domluvit… Kniha, od které se nebudete moci odtrhnout, je plná citů, bolesti a černého humoru – a situací, nad nimiž můžete buďto plakat, nebo se jim hystericky smát. (Založil/a: kristina1980)

gabce
  3. 3. 2014, 13:54
mne teda ta kniha vůbec neoslovila. přišla mi děsná, vůbec jsem se nemohla dokopat do konce. já bych ty děcka musela bít od rána do večera....