Zrada nejen zabolí

Zrada nejen zabolí
Originální název: La vie amoureuse d´éloise, séropositive

Alpress - 2007
ISBN: 80-7362-478-8

Alpress (2007) 80-7362-478-8 134

Eloise zahájila úspěšnou kariéru v reklamě a má zdánlivě dokonalý partnerský vztah. Celý svět se jí však náhle zhroutí, když zjistí, že je HIV pozitivní. Právě oslavila třiatřicáté narozeniny a chtěla plánovat rodinu. Šokovaná mladá žena se ke všemu dozví, že její přítel ji nakazil vědomě. Zlomená Eloise upadne do stavu hrozivé temnoty, utkané ze strachu a lží. Pak si uvědomí, že chce opět milovat, a odhodlaně se pouští do velkého boje o život a o právo na lásku. (Založil/a: Janiska)

Vercinka.
  27. 9. 2012, 10:21
kniha splnila ma ocekavani, pozdeji mi prisla trochu nudna, ale zacatek byl skvely. Kniha se velmi dobre cte, ja ji precetla za pul dne a to hlavne proto, ze toto je typicky pribeh podle skutecnosti, kdy kdyz si predstavite, ze by se to stalo Vam, mrazi Vam v zadech...
Janiska
  16. 2. 2011, 10:58
No, ono jsem od toho čekala trochu více...bylo to takové dokola a dokola...ale třeba mé mamce se to líbilo :-) každý podle svého gusta, já jsem na trohu jiné knihy.