Vsaď se!

Vsaď se!

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-740-5

BB art (2006) 80-7341-740-5 318

Minerva Dobbsová dovede střízlivě zhodnotit své šance na úspěch v situacích, které jí osud přináší. Calvin Morrisey bezhlavě neriskuje a nikdy neprohrává. Vzájemné setkání ovšem oba zaskočí – když se v životě objeví pravá láska, jdou všechny sázky stranou… Minerva ví, že notoricky známé …žili šťastně, a jestli neumřeli, žijí dodnes patří do pohádky – alespoň pokud jde o muže, který ji pozval na večeři jenom proto, aby vyhrál sázku. Atraktivní a úspěšný Calvin Morrisey si uvědomuje, že vážný vztah nepřichází v úvahu, tím méně se ženou tak zvláštní jako Min Dobbsová. I když nosí skvělé sandálky a pohled na ni mu bere dech. Proto se po prvním společném večeru rozloučí; oba se shodnou, že se viděli naposledy. Jenže osud s nimi má jiné plány. Netrvá dlouho a zkříží jim cesty znovu. Min s Calem se brzy musí vypořádat s žárlivým ex-přítelem, spoustou neodolatelných koblih a porcí vynikajícího kuřete na víně, vytrvalou psycholožkou, zrzavým, záhadně chytrým kocourem, a řadou dalších neočekávaných situací. I když hlas rozumu každému z nich radí zůstat nad věcí, je tolik důvodů, proč mu nenaslouchat… činkem... (Založil/a: kristina1980)

Jana R
  18. 10. 2012, 14:58
Jediný nedostatek u téhle knihy je ten, že mi neříká "Paní". Měla jsem ji jen půjčenou od kamarádky. Bavila jsem se u ní od začátku až do konce.