Nabídka, jaká se neodmítá

Nabídka, jaká se neodmítá

Leda - 2008
ISBN: 978-80-7335-149-6

Leda (2008) 978-80-7335-149-6 422

Sedmnáctiletá, a už jí život uštědřil velkou ránu. Dostala nabídku, která se jen těžko odmítá, zvlášť když může zachránit milovanou osobu… Deset tisíc liber za to, že se vzdá své první lásky. Jak se má rozhodnout? Po deseti letech se setkává se ženou, která jí kdysi způsobila tohle neřešitelné dilema a která jí nyní brání, aby získala zpět dobrou pověst… a druhou lásku. Jill Mansellová patří právem mezi královny „ženského románu“. Dovede totiž nejen brilantně rozehrát všechny myslitelné partie – kdo, kdy, s kým a proč – ale navíc jsou její knížky nabity vtipným a zábavným líčením, jejich děj vás udrží v napětí od začátku až do poslední stránky, je reálný a věrohodný, a přitom milostně romantický. (Založil/a: kristina1980)

Jill Mansell Jill Mansell

kristina1980
  28. 9. 2011, 18:28
Naprosto příjemné a relaxační čtivo, které vás nenechá ani na chvíli na pokoji. Jakmile s touhle závislostí od Jill začnete, musíte ji dojet co nejdříve do konce. Příběh je propleten hned několika postavami, z nichž mi nejsympatičtější byla asi dvojice Sally a Gabe, kteří vůbec nejsou hlavními postavami - těmi jsou Lola a její první láska Doug, který byl na ránu - ale u nichž jsem se naprosto bavila. Ano, tahle kniha je velmi humorná, na konci ukápla i ta slzička. Přestože by se v jednoduchosti měla hledat krása (a tahle kniha určitě vůbec nebyla špatná), musím přiřknout velké minus stylu psaní Jill. Možná je to záměr, psát až ne příliš komplikovaně, ale tohle bylo opravdu průměrně napsané pro průměrné nenáročné čtenáře. Tím bych se nerada někoho dotkla, jelikož mně se kniha opravdu velmi líbila, líbily se mi postavy, námět, spád a úplně nejraději bych ji dala čtyři hvězdičky. Ale měla bych také zůstat nohama pevně na zemi a být realistka. Zklamaná určitě nejsem a klidně bych ji doporučila i ostatním.