Třetí volba

BB art - 2002
ISBN: 80-7257-571-6

BB art (2002) 80-7257-571-6 319

2. díl série Mitch Rapp.

Mise protiteroristického experta Mitche Rappa je jednoznačná: musí jakýmikoli prostředky zabránit významnému německému průmyslníkovi v prodeji citlivého zařízení středovýchodním zemím, které jsou podezřelé z podpory mezinárodního terorismu. Dostaly by se tak pouhý krok před možnost výroby jaderných zbraní. Rapp se však nepřestává divit, kolik překážek se mu staví do cesty. Nakonec musí obrátit všechnu svou energii a obratnost do vlastních řad. V nejvyšších kruzích USA totiž zuří mocenský boj, který by mohl přerůst ve větší nebezpečí celému světu než teroristické útoky zvnějšku. Rapp ráznou akcí odmítne hrát v této bitvě roli nastrčeného pěšáka. (Založil/a: mirabl)

mirabl
  2. 5. 2011, 15:16
Můj čtvrtý Rapp, ale zatím to vidím jako nejslabší knihu. Flynn tak silně zabřednul do washingtonské byrokracie a intrik, že se mu vlastní thriller rozpadnul pod rukama. A ten useknutý konec je doslova nefér...