Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Extáze

80%
4 11
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Extáze Originální název: Die Ecstasy-Affäre

Nejnovější vydání:
Knižní klub - 1999
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 21x v přečtených
v knihovně 3x v knihovně
k přečtení 2x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Knižní klub (1999)

Technodiskotéky, noční bary, drogové podsvětí... Takové je z velké části prostředí, v němž se odehrává děj napínavého kriminálního románu.Je to Německo dnešních dnů, jak je málo známe. Je to svět, v němž vládne "extáze", zcela nový druh drogy, dokonce i její zaručeně ekologické a přírodní varianty "ekoextáze". A je to také svět nemilosrdných mafií, východoevropských a hlavně asijských, které mezi sebou bojují o místo na drogovém trhu, přičemž neberou ohled na to, že zisky jsou zároveň hrozbou pro tisíce mladých životů. Všichni v této knize balancují nad okrajem propasti: pro mafiánské pěšáky může skončit ocelovou smyčkou na hrdle, pro mladistvé uživatele chvilkovým opojením, z něhož není návratu.
Německá kriminální policie se v nové vlně záhadných případů prozatím topí. Nemá dost prostředků ani podporu v zákonech na potírání organizovaného zločinu a prodeje drog. A tak stojí téměř bezradně nad osudem Roberta Habichta, mladého nadaného studenta a klavíristy, který se dostal pod vliv drog. Stačilo málo, krásná zkušená žena, která mu drogu podala, stereotyp měšťáckého života , nezájem a chlad společensky vysoce postaveného otce.... A proto snad muselo nakonec muselo dojít i k hluboké vnitřní proměně tohoto kdysi lhostejného úředníka, doktora Huberta Habichta, aby se odhodlal sám, na vlastní pěst, vydat po stopách svého ztraceného syna a pokusil se vykonat pomstu za zmařené životy svých nejbližších. (Založil/a: olasek)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

olasek
100% 100% 100% 100% 100%
  17. 2. 2011, 23:07
Suprová kniha, jedna z nejlepších co jsem četl.Skvěle popisuje nástup Extáze na scénu, když ještě nebyla tolik dostupná a její postupné prvostní zavádění na "trh".