Zelená

Zelená Originální název: Zelená

Straky na vrbě - 2008

Straky na vrbě (2008)

„Vihlašovat důležití vihláška pro fšechna inžinír fšechna kmen!
Velkí náčelník Ograhorg hledat nejvíc dobrá inžinír!
Z nejvíc dobrá inžinír on udělat šév inžinír.
Šév inžinír určovat, co dělat fšichni inžinír!
Nejvíc dobrá to inžinír, která udělat nejvíc dobrí věc pro naše kmen.
Aď zvítězit to nejvíc dobrá inžinír!
Nebo to poslední živá."

Velká Náčelník Ograhorg (Založil/a: zarox)

Ciba
  17. 7. 2015, 10:36
Zelená bít opravdu úderná kníška! Nemít žádná zbítečná průtahy, já on dobře se pobaviť a pak na všechny mluviť jak kreténork. I komentář psáť jako kreténork, protože nemoct si pomoct, mluva totiž velmi návykoví. Zápletka pro mě ty sice nebít top, u elfoun posvátná sťrom trochu překombinovaní, ale i tak čtenář spokojení! Já doporučovať všem co chtít připojit ke kmen Střelgha!
Methat
  9. 6. 2015, 13:05
Ja súhlasyť z mikael. Veľmy dobrí on vistihnúť. Zelená biť trhlí, trocha humorní knyha. Ja moc nesmiáť, no ja bavyť! A to hlavní! Trochu divná, ork spojency s elfoun, to ja krutyť hlava, no ja zviknuť, nakonec elfoun ukout pykla, jak zvyk oni, a gob inženír vimislet nová bitevní stroj, to dobrý, zelená tiež dobrý. Kniha čítať dobre, nezaspať ja. No vyriešenie elfoun-ork na konec udobrení použít Antonin ako v Křivé ostří. Podobnosť čystí náhoda. Ja rád Střelka, ona dobrý ako zelená, no trocha psicho. Ďalej Muh! on šialení natérač, Hribnik súperyť s Gutnik, kto lepšý inžinír, on C-ork, pitogob, kreténork a ďalej tak... trochu podoba s Obilivion (to biť hra) a další film znama to biť, ehm... Ja tešiť pokračovanie Antonina...

"Hribnik slíbit nová kyj, já mít pořád stará kyj, pořád nemít nová kyj, pořád blbý dřina rána." - Bangorg

Vzápětí všichni goblini zaječeli, jako by ztratili veškeré příbuzné - aniž by vědeli, kam ukryli své cennosti.

(Cedule urobit Dr. Muh!)
mikael
  15. 11. 2014, 11:01
Já přešíst já toto kníšku! Kníška bít dobrá a potěšit já! Já on dělat písmenky tady aď ostatný viděla že dobrá kníška!
Spousta leghrace s pitogob a kreténork a občas i z elfoun! Škoda já jen že konec špatná a já neušít tag moc!
A já teď chtěla koupit kij co dělat malí rána, a ušetřila tak, a s níma já dělat velkí rána! To bít pravá zábava pro pravá ork!! A až já jednou vyrostla tak já snad bila jako mistr rána Bangorg!
zatim-učila-rána Mikael