Sázka na žraloky

Originální název: Punter´s Turf

Olympia - 2010
ISBN: 978-80-7376-232-2

Olympia (2010) 978-80-7376-232-2 315

Profesionální hazardní hráč a zároveň soukromý detektiv John Punter byl už u pěkné řádky kriminálních zločinů a černých obchodů jak na dostihové dráze, tak i mimo ni. A tak když je unesena a brutálně zavražděna dcera jeho kamaráda bookmakera, ochotně mu nabídne svou pomoc. Ve chvíli, kdy už se zdá, že pátrání je na dobré cestě, zemře jednomu z místních trenérů za záhadných okolností mladý žokej. Punter postupně skládá střípky záhadných událostí dohromady, až zjistí, že se zapletl do sítě zločinů z podsvětí, které jsou mnohem děsivější, než původně předpokládal. (Založil/a: Itter)

Peter Klein Peter Klein

Kryptonitka
  15. 11. 2011, 13:06
Protože jsem tu knížku četla a děj znám, tak mi vadí vyloženě nepřesná anotace, ale to stejně není tak moc podstatné. Tato knížka je napsána velice čtivě - stejně jako Nezvěstný sázkař, který mě vlastně svou kvalitou nalákal na tuto knihu. Přečetla jsem jí během chvilky. Pokud byste se chystali přečíst Nezvěstného sázkaře, přečtěte si ho před touto knihou. Sice na sebe dějově nenavazují, ale je tam zmínka o totožnosti hlavního záporáka v Nezvěstném sázkaři..