Báječné nakupování do kočárku

Báječné nakupování do kočárku Originální název: Shopaholic & Baby

BB art - 2008
ISBN: 978-80-7381-240-9

BB art (2008) 978-80-7381-240-9 357

Becky se má úžasně. Pracuje v novém londýnském obchodním domě, kupuje s manželem dům svých snů a je těhotná! Její radost násobí zjištění, že ranní nevolnosti lze báječně léčit nákupy! A navíc poprvé v životě nesobecky nakupuje pro někoho jiného. Všechno pro dítě musí mít špičkovou kvalitu, od zařízení dětského pokoje, přes sadu superkočárků, po lékařku, na niž se v těhotenství obracejí všechny londýnské filmové hvězdy a supermodelky a která nabízí senzační holistický porod ve vodní lázni plné lotosových květů. Ale ouha! (Založil/a: Martina)

Knihomolka
  5. 7. 2015, 21:34
Kniha pokračuje v tradiční linii "Becky, nepoučitelná materialistka". Kdo se pročetl až do tohoto dílu pak je určitým způsobem k Beckyiným eskapádám shovívavý a nečeká nějakou dramatickou změnu. Pokud měla kniha za účel pobavit a poodkrýt další osudy hlavní hrdinky, pak jej splnila. Navíc lze Becky vždycky přičíst k dobru, že i když zbožňuje šustění nových tašek, tak má žebříček hodnot nakonec dobře srovnaný. Bod navíc za Venetii De Vile.
1307_A_0507
  22. 1. 2013, 20:42
neeee :( nikdy jsem si nemyslela, že nějakej spisovatel dokáže z hlavního hrdiny udělat absolutního blba. Respektive jsem si nemyslela, že by nějakej autor vůbec chtěl, aby jeho hrdina byl absolutní blb :( Ale Becky JE naprostá blbka. Nečetla jsem zbylé knihy a z filmu "Báječný svět shopaholiků" to není vůbec vidět, ale v knize je Becky opravdu blbá až na půdu, což mi přijde škoda, protože příběh je vtipný a hezky se čte. Pokud zfilmují zbytek, tak se na něj ráda podívám, ale na knihy se necítím dost odvážná...