Báječné nakupování před svatbou

BB art - 2009
ISBN: 80-7341-826-6

BB art (2009) 80-7341-826-6 366
BB art (2006)

Becky Bloomwoodové se teď v životě všechno daří. Získala vysněnou práci osobní nákupčí (kdy nakupuje za cizí peníze, a ještě za to bere plat). Bydlí v báječném bytě na Manhattanu se svým přítelem Lukem. Otevřeli si společný účet (i když se občas neshodnou na tom, patří-li módní sukně do výdajů na domácnost). Pak ji Luke požádá o ruku a najednou je její život plný vzruchu. Beckyina maminka chce, aby se vzali v Oxshottu a aby Betty šla v jejích starých nabíraných svatebních šatech. Lukeova matka chce uspořádat velkolepou hostinu v New Yorku, na níž bude hrát newyorská filharmonie. Becky ví, že by se k některé alternativě měla přiklonit, jenomže ji právě nejvíc baví ochutnávat svatební dorty, zkoušet šaty a prohlížet si svatební dary. Čas utíká, na obou stranách Atlantiku se konají plány a Becky si brzy uvědomí, že se dostala do pěkné kaše. (Založil/a: Martina)

Knihomolka
  18. 6. 2015, 16:13
Pěkné pokračování Beckyiných trampot. Tentokrát se nechá zlákat pozlátkem a do průšvihu se dostane i díky "miloučké" budoucí tchýni. Člověk si do poslední chvíle říká, že z tohohle zmatku Becky prostě nevybruslí. Každopádně úchvatná je scéna nakupování pro Suzein porod - kánoe a kropáček vedou! Jinak tradiční konec, kdy si Becky uvědomí, že jsou důležitější věci než nakupování, luxus a značky. Škoda, že jí to nikdy dlouho nevydrží.
Sweed
  6. 2. 2012, 11:21
No že by to bylo extra vtipné se říci rozhodně nedá, ale asi třikrát jsem opravdu vyprskla smíchy. Což je ovšem u knihy, která má více než 200stran a je označována jako humoristický román vééélice slabé skóre.
Becky je v určitých věcech naprosto pitomoučká a kdyby snad na celém světě existoval tak dokonalý muž jakým je Luke, určitě by ji poslal rychle do pryč.
Ivana Sobotková
  25. 9. 2016, 9:53
Tahle série a maléry Becky mě hrozně baví,naštěstí mám všechny díly a tak se můžu vrhnout do pokračování:)
Kavischka
  27. 6. 2010, 14:38
První kniha, kterou jsem od spisovatelky četla, dobrý námět, který je pro mnoho žen aktuální, trefný a určitě se v něm některé najdou. Pobavila jsem se a to je jeden z důvodů, proč číst...