Michael Jackson Král popu 1958-2009

Originální název: Michael Jackson, The King Of Pop 1958-2009

CooBoo - 2009
ISBN: 978-80-00-02502-5

CooBoo (2009) 978-80-00-02502-5 144

Pocta legendě popu, géniovi, jehož hudba a tanec ovlivnily několik generací. Tato kniha vypráví příběh neuvěřitelně talentovaného muže od jeho počátků coby dětské hvězdy s Jackson 5 až po tragický konec v červnu 2009, jenž oplakávaly miliony fanoušků po celém světě. Stránky plné barevných fotografií podrobně reflektují kariéru tohoto výstředního umělce. (Založil/a: Anet)

Chris Roberts Chris Roberts
*27.05.1968

Nezdik
  12. 11. 2014, 19:25
Na začátek musím říct, že můj komentář k této knize je silně subjektivní a ovlivněn mnoha dalšími okolnostmi. Díky tomu jsem také knihu jsem zhltal jako "miničtenář" během pár dní. Popisuje Majklův život od začátku až do konce. Jsou zde popsány a také fotograficky ilustrovány všechny jeho důležité životní situace.

Kniha o člověku, který změnil život mnoha lidem. Kniha o člověku, jehož uměním byla souhra mnoha, velmi, velmi jednoduchých prvků, které v celku tvoří jednu velkolepou a geniální show.
Kniha o člověku, který změnil život i mně.