Legenda Michael Jackson

Legenda Michael Jackson

Computer Press - 2010
ISBN: 978-80-251-2709-4

Computer Press (2010) 978-80-251-2709-4 175

Michael Jackson je osobnost, která nesmazatelným způsobem zasáhla do dalšího vývoje hudby. Kniha Legenda Michael Jackson přináší podmanivý příběh tohoto člověka a umělce protkaný unikátními fotografiemi a předměty, které dokreslují jeho fascinující, složitý život. Díky své koncepci, jako Muzeum v knize, přináší publikace spoustu vzácných vyjímatelných předmětů. Můžete tak vzít do vlastních rukou například:

* vybrané stránky z ročenky střední školy, kterou Jackson
navštěvoval,
* promoplakát pro klip „Thriller“ z roku 1983,
* vstupenku na koncert v Madison Sqaure Garden,
* patent na antigravitační náklonové boty z klipu „Smooth Criminal"
* fantaskně tvarovanou masku z turné Dangerous,
* oddací list Michaela Jacksona a Lisy Marie Presley,
* rozsudek z roku 2005 zprošťující Michaela Jacksona všech obvinění souvisejících s trestním soudem v Santa Marii v Kalifornii
* a spoustu dalšího.

Jedná se o opravdovou pokladnici působivých obrazů a záblesků ze života skutečné světové superhvězdy. (Založil/a: Anet)

Jason King Jason King

Abigor
  25. 2. 2013, 19:15
Obsahově slabší průměr, nicméně obrazově je to lahoda! Krásná kniha plná slovní vaty. A ty vložené dokumenty... Přece jen, jsou to reprodukce a nic víc. Kdyby k tomu byl velkej plakát, nebo triko, ocenil bych to víc, než kopie MJovy závěti...
Nynina
  16. 3. 2015, 23:01
Musím se přiznat, že jsem milovníkem MJ a na tuto knihu jsem se moc těšila. Musím říci, že mě ta okolní omáčka v podobě textu nijak zvlášť neohromila. Na druhou stranu jsem byla nadšená z fotek a příloh. Jistě to pro některé není žádná záhada, ale já už teď vím jak fungují MJ magické boty.