Historie světa

Historie světa
Originální název: The cassel Atlas of world history

K - 1998

K (1998)

Přehledně seřazené dějiny lidstva. Kniha obsahuje mnoho přehledně zpracovaných časových přijímek. Vše je popsáno podrobně, zajímavě a doplněno pěknými obrázky, tudíž je kniha vhodná pro malé i starší školáky, ale i pro ty, kteří se chtějí dozvědět něco o historii.
Kniha je poměrně velká, tudíž je nepraktické ji přenášet, ale pro domácí studium (například jako doplněk studia základní či střední školy) je velice vhodná.
Úplný chronologický průvodce dějinami lidstva. Všestranný pohled na vývoj lidské společnosti od doby kamenné až do současnosti. Publikace poskytuje podrobné informace o významných osobnostech, popis všech důležitých událostí, které ovlivnily vývoj světa. Obsažný text plný zajímavostí z dějin je doplněn výstižnými ilustracemi, portréty osobností a podrobnými mapami. (Založil/a: Katharine.s)

John Haywood John Haywood
*1956

Štangla
  14. 2. 2015, 23:36
Nejlepší kniha tohoto druhu, jaká se mi kdy dostala do ruky. Grafické provedení je skutečně excelentní.