KISS

Originální název: KISS and make-up

BB art - 2008
ISBN: 80-7381-306-8

BB art (2008) 80-7381-306-8 274

Dočteme se zde prakticky o všem: o skromných začátcích v sedmdesátých letech, o nesnadném stoupání na žebříčku popularity, o milostném životě jednotlivých členů skupiny, o vztazích mezi nimi i mezi jejich manželkami a milenkami. Dozvíme se, proč došlo ve skupině k rozkolu. Nahlédneme do zákulisí špičkového amerického showbyznysu, absolvujeme s KISS jejich významná turné, budeme přítomni při nahrávání platinových alb – a možná pochopíme, jak a proč souvisejí s rockem masky, plameny, krev a sex. (Založil/a: DF.Future)

Gene Simmons Gene Simmons
*25.08.1949

trbuch
  5. 1. 2013, 21:10
Celkový průřez životem G.Simmonse, od útlého dětství v Izraeli, stěhování do Ameriky, školní léta, první hudební začátky. Dovídáme se spoustu zajímavých věcí o fungování skupiny, vztazích mezi jejími členy aj. Autorem knihy je Simmons, také proto jsou názory a pohled na to všechno poněkud jednostranné, navíc se mě občas zdá, že se Gene dost vytahuje, co všechno nevymyslel apod. Tím mu nechci ubírat zásluhy, ale jak se říká- samochvála smrdí. Celkový dojem dobrý.