Setkání s tajemnem

Setkání s tajemnem Originální název: Setkání s tajemnem

Mystery Film - 2010
ISBN: 978-80-904190-2-5

Mystery Film (2010) 978-80-904190-2-5 144

Téměř každý z nás se alespoň jednou setkal s něčím neobvyklým a záhadným Někteří lidé zahlédli přízraky a sledovali podivné úkazy. Jiní byli ve snu varováni před nadcházející tragédii, dokázali věštit budoucnost nebo pouhou myšlenkou navázali spojení se svými bližními. Do mnoha osudů zasáhly neznámé síly; ničily je kletby a nevysvětlitelná šňůra neštěstí, jiné zázračně ochránila tajemná moc. Tato kniha je výběrem nejprůkaznějších z několika tisíc případů, které autor shromáždil ve svém archivu. Vznikla zásluhou těch, kteří se nebáli přiznat, že se setkali s něčím, co sice nejsme schopni pochopit, ale co přesto nemůžeme popřít a přehlížet. Jejich svědecké výpovědi dokazují, že nejen svět okolo nás, ale především my sami v sobě skrýváme četná nerozluštěná tajemství. (Založil/a: IOIOIO)

CarolineS
  24. 8. 2013, 19:29
Uf, tak tohle byla kniha, ze které doslova čišela hrůza. Doporučuju číst večer, nejlépe když jste sami doma.
Teď vážně - autor sesbíral a sepsal tajemné příhody mnoha lidí, z nichž některé jsou naprosto neuvěřitelné. Vše ale působí dost věrohodně, zvláště když pan Vašíček je známý a oceňovaný záhadolog.
Knihu jsem doslova zhltla za jeden den. Ideální, když se člověk nudí a zároveň se chce trochu bát...
Emma89
  18. 7. 2015, 16:50
Kdo se rád bojí, tomu tahle kniha přijde vhod. Jedná se o povídky lidí, kteří se setkali tváří v tvář paranormálním jevům. Vše je tak reálné, že jsem se jednu chvíli bála spát sama v pokoji.
Marshal
  18. 10. 2016, 8:50
Po přečtení Setkání s tajemnem se musím Arnoštu Vašíčkovi hned třikrát uklonit. Poprvé je to za pečlivou badatelskou práci. Kniha obsahuje nepřeberné množství výpovědí a sesbírat je, musel být opravdu oříšek. Druhé klanění si zaslouží za to, že nad příběhy spekuluje jen lehce a citlivě - na rozdíl od mnohých konstruktérů záhad a vycucávačů z palců, které tady nebudu dänikenovat. Třetí poklona je za to příjemné mrazení, kterou kniha vyvolává. Neotřásla mým světem tolik jako třeba Sedm záhad Strážce duší a už teď se mi jednotlivé příběhy pletou dohromady a vykrádají z mysli, ale přesto to bylo příjemné a zajímavé čtení.