Čekání

Čekání Originální název: Waiting

BB art - 1999
ISBN: 80-7257-088-9

BB art (1999) 80-7257-088-9 291

Kniha autora, který nám v sedmdesátých letech přinesl Skleněné peklo a v letech devadesátých Čekání. Žijí mezi námi, už dlouho, a už dlouho čekají. Mohou vás donutit milovat. Mohou vás donutit zemřít. Obyčejný muž ze San Franciska, Arthur Banks, jim začíná přicházet na zoubek, jenže jeho život i rodina se vzápětí octnou v nebezpečí. Život se mu mění v nejhorší paranoidní noční můru. Jenže to je jenom začátek. Banks zrovna tak bojuje o přežití celé lidské rasy. (Založil/a: Bred)

Frank M. Robinson Frank M. Robinson
*09.08.1926 - †2014

teddik
  1. 2. 2016, 23:20
Já vlastně ani nevím, co k této knize říct. Relativně dobře napsaná kniha s decentní dějovou linkou, kterou usmrtil autorův nedostatek fantazie v odkrývání záhad. Hlavní hrdina si totiž vše tipne; a to se 100% úspěšností - a co hůř, byť jednou se nesplete! To bylo na všem to nejhorší! Nemohl se splést alespoň jednou? K žádnému závěru nedojde dle nějaké logické posloupnosti. Není to rozhodně špatně napsané nebo dokonce nečitelné, ale pro mě byl věštec Artie tak strašně frustrující, že jsem se musel přemáhat knihu dočíst. Ke konci, který byl tedy očekávaný, jsem si říkal, že dám hvězdičky 3, neboť to autor závěrem tak nějak zachránil, pak ale přišla poslední stránka a ta se mi tak nelíbila, že dávám s odřenýma ušima 2, za to psaní.