Křišťály moci - Hněv Pána ohně

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Fragment - 2011
ISBN: 978-80-253-1212-4

Fragment (2011) 978-80-253-1212-4 280

Neilin odhalila Arwinovo tajemství. Už mu nedokáže důvěřovat ani odpustit… nebo snad ano? V utajovaném městě Bílých elfů Än-Ielwil, o kterém se vyprávějí pouze legendy, Neilin konečně nachází klid. Noví přátelé ji doprovázejí za prvním Křišťálem moci, ale nic není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Neilin čeká setkání se Smrtí. Na Smaragdittu teče krev. Král Edrian se rozhodl získat své město zpět, ale Isgraëlova armáda nestvůr je strašlivá. Pomohou elfové svým dávným lidským přátelům? Poslední naděje leží v rukou Terien a bájných gryfů. Isgraël zatím odhaluje svou nejničivější zbraň. Neilin se musí postavit hrozbě, která dávno neměla existovat. Odhalení, které ji ale nakonec čeká, bude šokující. Druhý díl navazuje na předchozí titul Křišťály moci - Zrada temného elfa (Založil/a: lylien)

Simmi1
  2. 2. 2013, 18:22
Velmi mě překvapilo, že druhý díl byl srovnatelný možná i lepší než první a to se moc často nestává. Je to krásná knížka která se může rovnat světové konkurenci.
honzik10
  25. 3. 2013, 16:09
Byl to dobrý díl, ale slabší než jednička. Asi bych tam dal trochu víc té akce. Samozřejmě, že se pustím do ostatních dílů :-D
ave
  20. 10. 2011, 14:06
Jedna poznámka k názvu - II.díl se jmenuje Křišťály moci - Hněv Pána ohně, mám přečteno a s úžasem hltám poslední díl.